przejdź do treści

KULTURALNI EDUKATORZY! OGŁASZAMY I ETAP KONKURSU NA WSPÓŁORGANIZACJĘ WYDARZEŃ – do 17 kwietnia

Mazowiecki Instytut Kultury konkurs kulturalni edukatorzy fot krzysztof gajewski

Kulturalni Edukatorzy!

Ogłaszamy I etap konkursu na współorganizację wydarzeń

Zrealizujemy 9 najciekawszych projektów po 8,5 tys. każdy

Jakie są warunki uczestnictwa w konkursie?

  • zawiązanie partnerstwa złożonego z przedstawiciela sektora oświaty i sektora kultury
  • ukończenie cyklu warsztatowego w 2016 lub 2017 roku w ramach Kulturalnych Edukatorów przez przynajmniej jedną z osób tworzących partnerstwo
  • prowadzenie działań na terenie województwa mazowieckiego i planowanie realizacji projektu w województwie mazowieckim poza granicami administracyjnymi m. st. Warszawy

Uwaga: osoby i podmioty z terenu Warszawy mogą startować w konkursie pod warunkiem realizowania projektu na terenie województwa mazowieckiego poza granicami administracyjnymi m. st. Warszawy oraz we współpracy z lokalnym (z poza Warszawy) podmiotem lub osobą.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • przeprowadzić w partnerstwie diagnozę potrzeb środowiska lokalnego,
  • wypełnić komputerowo skróconą aplikację konkursową i przesłać jej skan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 17 kwietnia 2017 r.

Komisja ekspercka do 24.04.2017 r. wybierze 30 aplikacji konkursowych, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu. Autorzy wybranych aplikacji konkursowych zostaną o kwalifikacji powiadomieni mailowo.

Na co stawiamy? Na wykorzystanie narzędzi, z którymi można było się zapoznać na warsztatach, solidność i rzetelność diagnozy, odpowiedni dobór narzędzi badawczych, odpowiednie zdefiniowanie problemu, adekwatne dobranie rozwiązania do wniosków wyciągniętych z diagnozy oraz partnerskie zaangażowanie w prowadzenie diagnozy.

Osoby, którą chcą się skonsultować w sprawie diagnozy prosimy o wysłanie wiadomości mailowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem konsultacji oraz swoim numerem telefonu.

Formularz aplikacji oraz regulamin są dostępne na stronie projektu Kulturalni Edukatorzy/Konkurs >>

Mazowiecki Instytut Kultury jest operatorem regionalnym w województwie mazowieckim w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura” Narodowego Centrum Kultury. Kulturalni Edukatorzy – Mazowiecka Sieć Edukacji i Kultury to trzyletnie działanie, którego celem jest wzmacnianie środowiska animacji i edukacji oraz łączenie sektorów kultury i oświaty.

 baner kulturalni edukatorzy

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Bardzo Młoda Kultura 2016 – 2018 oraz ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Mazowiecki Instytut Kultury
realizacja: estinet.pl